Dřevěná krabička na čaj

24 položek celkem

Cena

150450
1150450

Značky

Položek k zobrazení: 24
Dřevěná krabička na čaj
150 Kč

Dřevěná krabička s přepážkami na čaj. Krabičku si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou. 

Kód: DRGA0483
Dřevěná krabička na čaj zámek ( otevřena)
180 Kč

Dřevěná krabička na čaj. Čajovnu, kterou si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou. Další výhodou krabičky je zavírání na kovový skluz!

 

Kód: DRGA0484
Dřevěná krabička na čaj 3
190 Kč

Dřevěná krabička na čaj se 3 místy , ideální na čaj nebo na dekorativní předměty, popř. na sponky, gumičky pro malou /velkou slečnu.

Krabičku si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou.

Kód: DRGA0485
Dřevěná krabička na čaj 3 zámek
190 Kč

Čajovnu, kterou si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou.

Kód: DRGA0486
Dřevěná krabička na čaj 4 ( otevřena)
200 Kč

Dřevěná krabička na čaj, kterou si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou.

Kód: DRGA0487
dřevěná krabička na čaj 4 zámek ( otevřená)
250 Kč

Dřevěnou krabičku si můžete sami ozdobit a darovat,  jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou. Dalším atributem krabičky je zavírání na kovový skluz! 

Kód: DRGA0488
krabička na čaj 4x3
290 Kč

Krásná dekorativní a servírovací krabička na čaj nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít přehledně uspořádané. Krabička je vyrobena ozubovým spojem z pravé borovice, a každý takto vyrobený spoj je patřičně zahlazen. Povrch dřevěné krabičky není finálně ošetřen a může se hodit k doladění konečného vzhledu, např. do stylu scandi, patiny, decoupage a dalších. Díky svým úctyhodným rozměrům se bude perfektně hodit  jako dárkové balení pro 9 druhů kvalitního čaje nebo sladkostí. Rádi vám na krabičku zhotovíme i osobní věnování nebo logo laserovým gravírování na míru. Zeptejte se nás jak na to!

Kód: KRNC9
krabička na čaj 6 přihrádek 21,5x16x8 cm 001
300 Kč

Krásná dekorativní a servírovací krabička na čaj nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít přehledně uspořádané. Krabička je vyrobena ozubovým spojem z pravé borovice, a každý takto vyrobený spoj je patřičně zahlazen. Povrch dřevěné krabičky není finálně ošetřen a může se hodit k doladění konečného vzhledu, např. do stylu scandi, patiny, decoupage a dalších. Díky svým úctyhodným rozměrům se bude perfektně hodit  jako dárkové balení pro 6 druhů kvalitního čaje nebo sladkostí. 

Kód: KRNC6
Dřevěná krabička na čaj 6
300 Kč

Dřevěná krabička na čaj, kterou si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Díky jednoduchosti a vysoké kvalitě provedení vám krabička přidá na šíji každého interiéru, krabičku můžete navíc zatraktivnit malováním nebo zdobením decoupage technikou

Kód: DRGA0489
Dřevěná krabička na čaj 5 s přepážkou
300 Kč

Dřevěná krabička s přepážkami na čaj, kterou si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou.

Kód: DRGA0491
Dřevěná krabička na čaj 5 s přepážkou zámek
320 Kč

Dřevěná krabička s přepážkami na čaj, kterou si můžete sami ozdobit a darovat jako dárek blízké osobě. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává krabici šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou.

Kód: DRGA0492
Nahoru
Další produkty