Dřevěné bedýnky

Objevte kouzlo našich dřevěných bedýnek – ideální volba pro stylové a praktické ukládání! Tyto bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Perfektní pro ukládání hraček, ovoce, knih, či dekorací, naše bedýnky dodají vašemu domovu rustikální a elegantní vzhled. Ať už je použijete v kuchyni, obývacím pokoji nebo dětském pokojíčku, vždy přinesou organizaci s nádechem přírodní krásy. Elegantní, praktické a připravené sloužit vašim potřebám!

15 položek celkem

Cena

130899
1130899

Značky

Položek k zobrazení: 15
bedýnka LÍPA střední snížená 001
130 Kč

Dřevěná bedýnka zkrášlí interiér Vašeho domova nebo prodejny, ale také plní funkci uskladnění.Dřevěná bedýnka je vhodná na uschování zeleniny, ovoce, vína, hraček anebo může být využitá jako stylový doplněk.Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního lípového dřeva, jsou zdravotně nezávadné a bez finální povrchové úpravy.

Kód: BEDL002S
Dřevěná bedýnka 34x20cm
150 Kč

Dřevěná krabice má mnoho účelů, včetně: hraček, drobností, nářadí, zeleniny, ovoce, alkoholu a dokonce i jako elegantní krabice na svatební obálky. Takovou truhlu si můžete sami ozdobit, namalovat a darovat blízké osobě v den svatby, narozeninám nebo prostě jako elegantní, originální dárek. Jednoduchost a vysoká kvalita zpracování dodává boxu eleganci do každého interiéru. Krabičku můžete dodatečně zatraktivnit vymalováním nebo zdobením technikou decoupage. 

Kód: DRGA0463
Dřevěná bedýnka 34x20cm opálená
150 Kč

 Dřevěná bedýnka má mnoho účelů, včetně: hraček, drobností, nářadí, zeleniny, ovoce, alkoholu a dokonce i jako elegantní krabice na svatební obálky.  Jednoduchost a vysoká kvalita zpracování dodává bedýnce eleganci do každého interiéru. 

Kód: DRGA0463A
2a
159 Kč

Dřevěná bedýnka zkrášlí interiér Vašeho domova nebo prodejny, ale také plní funkci uskladnění. Dřevěná bedýnka je vhodná na uschování zeleniny, ovoce, vína, hraček anebo může být využitá jako stylový doplněk. Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního lípového dřeva, jsou zdravotně nezávadné a bez finální povrchové úpravy.

Kód: XVO001
3a
169 Kč

Dřevěná bedýnka zkrášlí interiér Vašeho domova nebo prodejny, ale také plní funkci uskladnění. Dřevěná bedýnka je vhodná na uschování zeleniny, ovoce, vína, hraček anebo může být využitá jako stylový doplněk .Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního lípového dřeva, jsou zdravotně nezávadné a bez finální povrchové úpravy.

Kód: XVO002
Dřevěná bedýnka 34cm
200 Kč

Hledáte schránku, schránku na uložení hraček, uspořádání nářadí v dílně?, popř květináč Máme pro vás ideální a ekologické řešení! Je to krabice, kterou můžete sami vyzdobit, vymalovat nebo nechat v přírodě. Tato schránka má mnoho aplikací, dárek můžete dát jako dárek blízké osobě v den svatby, narozenin nebo prostě jako elegantní originální dárek. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává skříňce šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou

Kód: DRGA0445
4a
200 Kč

Dřevěná bedýnka zkrášlí interiér Vašeho domova nebo prodejny, ale také plní funkci uskladnění. Dřevěná bedýnka je vhodná na uschování zeleniny, ovoce, vína, hraček anebo může být využitá jako stylový doplněk. Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního lípového dřeva, jsou zdravotně nezávadné a bez finální povrchové úpravy.

Kód: XVO004
5a
200 Kč

Dřevěná bedýnka zkrášlí interiér Vašeho domova nebo prodejny, ale také plní funkci uskladnění. Dřevěná bedýnka je vhodná na uschování zeleniny, ovoce, vína, hraček anebo může být využitá jako stylový doplněk. Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, jsou zdravotně nezávadné a bez finální povrchové úpravy.

Kód: XVO006
Dřevěná výplň
200 Kč

Dřevitá vlna je perfektním doplňkem krabic na víno a dalších krabic z naší nabídky. Dřevitá vlna je nejen krásnou dekorací do interiéru krabic, ale také chrání obsah krabice, například lahev vína. 

Kód: DRGA0457
6a
250 Kč

Dřevěná bedýnka zkrášlí interiér Vašeho domova nebo prodejny, ale také plní funkci uskladnění. Dřevěná bedýnka je vhodná na uschování zeleniny, ovoce, vína, hraček anebo může být využitá jako stylový doplněk. Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, jsou zdravotně nezávadné a bez finální povrchové úpravy.

Kód: XVO007
Dřevěná bedýnka 20x30cm
270 Kč

Hledáte schránku, schránku na uložení hraček, uspořádání nářadí v dílně? Máme pro vás ideální a ekologické řešení! Je to krabice, kterou můžete sami vyzdobit, vymalovat nebo nechat v přírodě. Tato schránka má mnoho aplikací, dárek můžete dát jako dárek blízké osobě v den svatby, narozenin nebo prostě jako elegantní originální dárek. Jednoduchost a vysoká kvalita provedení dodává skříňce šik každému interiéru. Krabičku můžete navíc zatraktivnit tím, že ji namalujete nebo ozdobíte decoupage technikou. 

Kód: DRGA0442
Dřevěná bedýnka bez úchytek 20x30cm
300 Kč

Dřevěná bedýnka je  ideální pro uložení hraček vašeho dítěte nebo nářadí v garáži, pracovně. Skříň vyrobená s péčí o detaily! Od nedávna se také používá jako schránka na fotografie, dopisy nebo svatební obálky. Krabičku můžete vymalovat jakýmkoliv uměním například decoupage nebo si vyhrnout a darovat jako narozeninový dárek blízké osobě! 

Kód: DRGA0443
Nahoru
Další produkty