Dřevěné dárky

106 položek celkem

Cena

51400
151400

Značky

Položek k zobrazení: 106
Dřevěné srdce dekorace
5 Kč

Krásná dekorace, kterou můžete ozdobit  stůl nebo, jako dárek pro někoho blízkého. Lze využít i jako podklad na výrobu dekorace. Hodně se využívá ve školách a školkách ke tvorbě.

Prodáváme po ks.

 

Kód: DRGA0931
Dřevěné srdce dekorace
6 Kč

Krásná dekorace na stůl, jako dárek komukoliv. Hezké provedení v dřevě. Prodáváme po ks

Kód: DRGA0932
Dřevěná dekorace hvězda 10cm
10 Kč

Dřevěná dekorace hvězda je ideálním doplňkem pro kreativní tvoření a zdobení interiérů. Její jednoduchý a přirozený design umožňuje široké možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob nebo použití různých technik jako je decoupage.

Kód: DRGA0943
Dřevěné srdce dekorace 7x7cm
15 Kč

Dřevěné dekorace najdou uplatnění u lidí specializujících se na výtvarné zdobení decoupage metodou. Ozdoby se skvěle osvědčí jako základna pro malování dětmi na hodinách v mateřských školách, školách či doma. 

Kód: DRGA0933
Dřevěné dekorativní srdce 30cm
19 Kč

Dřevěné srdíčko, je ideální volbou pro kreativní tvoření a sváteční dekorace. Může sloužit, jako zástrčka do květináče popř., jako dárek na Valentýna.

Kód: DRGA0958
Dřevěné srdce dekorace 7x7cm
19 Kč

Dřevěné dekorace najdou uplatnění u lidí specializujících se na výtvarné zdobení decoupage metodou. Ozdoby se skvěle osvědčí jako základna pro malování dětmi na hodinách v mateřských školách, školách či doma. 

Kód: DRGA0934
Dřevěná hvězda prázdná 10cm
20 Kč

Dřevěná dekorace hvězda je ideální volbou pro kreativní tvoření a sváteční dekorace. Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage.

Kód: DRGA0945
Dřevěná dekorace květiny
25 Kč

Prodáváme o kusech, můžete využít na navlékání nebo dekoraci na stůl. Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage.

Kód: DRGA0941
detail gravirovani
30 Kč

Dřevěný přívěšek z bukového dřeva s pevným ocelovým poutkem. Bez povrchové úpravy a tedy ideální ke zpracování podle vašich představ. Přívěšek vám dokážeme opatřit věnováním, adresou, logem společnosti - zeptejte se nás jak na to!

Kód: PRI001
Dřevěné srdce dekorace 10cm
40 Kč

Srdce je ideální volbou pro kreativní tvoření a dekorace. Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage. Možnost ozdobit různými stužkami .

Kód: DRST0003
Dřevěné dekorativní srdce 30cm
45 Kč

Dřevěné srdce je ideální volbou pro kreativní tvoření a sváteční dekorace. Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage.

Kód: DRGA0957
Dřevěné srdce dekorace 7x7cm
50 Kč

Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage. Je to krásný dárek na Valentýna, který můžete ozdobit.

Kód: 4669
Nahoru
Další produkty