Letní grilování

Objevte širokou škálu dřevěných produktů pro dokonalé letní grilování. Vysoce kvalitní dřevo je ekologické a udržitelné. Udělejte z každého grilování nezapomenutelný zážitek s našimi dřevěnými produkty. Nakupujte nyní a připravte se na nejlepší grilovací sezónu! V naší nabídce si vykouzlíte krásné grilování, ať si koupíte bedýnku na ovoce, popř. si vyberete podtácek na grilované maso, vždy si u nás vyberete dobře. Díky našim mlýnků na koření, bude každé maso úžasně chutnat.

65 položek celkem

Cena

301990
1301990

Značky

Položek k zobrazení: 65
Dubová miska s držadly a miskou
1 990 Kč

Jedná se o jeden z nejhezčích tácu z naší nabídky(dobové tácy) Krásná dekorace na stůl , do kuchyně popř., jako dárek, tento tác je navíc 2v1.Když použijete vrchní misky tak máte pořád velký tác k dispozici. Dřevěný tác má široké využití v kuchyni, můžete využít na maso, grill párty ,uzeniny, sýry, jednohubky, do prostřední části můžete doplnit omáčky nebo dip. Je to vkusný doplněk každého stolu. Můžete také využít na oříšky, pistácie, chipsy s dipem.

Kód: 4888
Dubový servírovací tác s podstavcem
1 590 Kč

Jedná se o jeden z nejhezčích tácu z naší nabídky(dobové tácy) Krásná dekorace na stůl , do kuchyně popř., jako dárek. Dřevěný tác má široké využití v kuchyni, můžete využít na maso, grill párty ,uzeniny, sýry, jednohubky, do prostřední části můžete doplnit omáčky nebo dip. Je to vkusný doplněk každého stolu. Můžete také využít na oříšky, pistácie, chipsy s dipem.

Kód: 4882
Dubový podtácek 2
1 290 Kč
Kód: 5047
Dubová miska s držadly a 2 misky
1 290 Kč

Jedná se o jeden z nejhezčích tácu z naší nabídky ( dubové tácy) Krásná dekorace na stůl , do kuchyně popř., jako dárek. Dřevěný tác má široké využití v kuchyni, můžete využít na uzeniny, maso, sýry, jednohubky, do prostřední části můžete doplnit omáčky nebo dip. Je to vkusný doplněk každého stolu. Můžete také využít na oříšky, pistácie, chipsy s dipem. 

Kód: 4885
Dřevěné tácy 3v1 rozdělení
999 Kč

Krásné dřevěné tácy, které ozdobí každý stůl. Můžete na tác servírovat studenou i teplou kuchyni( maso , sýry) popř. různé druhy oříšků. Jedná se o ručně řezaný ( vydlabaný) výrobek krásného dekoru. Můžete tác také darovat, někomu, kdo má rád dřevo a přírodu. Tácy se dají také využít v restauracích na servírování jídla.

Kód: DRGA0548
Prkénko velké DUB 001
790 Kč

Velké krájecí, oboustranné prkénko značky Dřevotéka je určené nejen k domácímu využití, ale i restauracích, hotelích nebo pizzeriích. Originální design vyrobený z kvalitního masivního dubového dřeva, a povrchem ošetřeným přírodním olejem, pro zvýšení odolnosti. Díky své nádherné kresbě z masivního dubu bude dokonale doplňovat design vaší kuchyně. Prezentace jídla pro vaše sociální sítě už bude jen třešničkou na dortu. Tato krájecí deska může být určena na krájení masa nebo zeleniny, ale může také sloužit k servírování různého druhu masa, sýrů, sushi nebo zeleniny. 

Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost.

Kód: KVPD003
Dřevěná deska 5 přepážek ořech
690 Kč

Krásná dřevěná deska , může sloužit k servírování masa, sýrů, klobásek, omáček apod. Má elegantní design, který nebude mít každý. Dřevěnou desku můžete využívat i jako dekoraci na stůl.

Kód: DRGA0119D
Dřevěná deska ořech 4přepážky
690 Kč

Krásná dřevěná deska - podtácek, může sloužit k servírování masa, sýrů, klobásek, omáček apod. Výborně se hodí na grilování , maso na tomto tácku bude vypadat úžasně. Kvalitní ořechové dřevo dodá podtácku na kráse, kterou každý ocení. navíc zde můžete přidat hořčici, kečup,... elegantní design, který nebude mít každý. Dřevěnou desku můžete využívat i jako dekoraci na stůl.

Kód: DRGA0119E
KOrbel na pivo 1
640 Kč

Krásný jedinečný dárek pro tatínka, dědečka nebo přítele. Unikátní ručně vyrobený korbel na pivo, který oceníte nejen doma ale také na chalupě. Je také skvělým dárkem. Vhodné na pití piva nebo jakéhokoliv nápoje. Jedná se o naprosto stylový kousek, který je propracován k dokonalosti především tím, že obsahuje nerezovou vložku, díky které vám v něm žádný nápoj nezteplá ani v nejparnějším létě. Půllitr je kvalitně opracován a naimpregnován.

 Barevné variace a odstíny se mohou mírně lišit.

 

Kód: DRGA0620
Dřevěný korbel tmavě hnědý
640 Kč

Krásný jedinečný dárek pro tatínka, dědečka nebo přítele. Unikátní ručně vyrobený korbel na pivo, který oceníte nejen doma ale také na chalupě. Je také skvělým dárkem. Jedná se o naprosto stylový kousek, který je propracován k dokonalosti především tím, že obsahuje nerezovou vložku, díky které vám v něm žádný nápoj nezteplá ani v nejparnějším létě.

Vhodné na pití piva, limonád, co kdo preferuje.

 

 

Kód: DRGA0621
Dřevěné korytko 30cm
620 Kč

Krásně provedené dřevěné korytko z javorového dřeva,  které využije každá domácnost, ať už na nějakou oslavu na pohoštění nebo jen tak na servírování masa k nedělnímu obědu. Koryto má velké využití ve studené či teplé kuchyni.( saláty, maso, těstovinové saláty.) Korytko se hodí na zahradní "párty" taktéž do restaurací na servírování jídel. Koryto je kvalitně vyrobené, tudíž dlouho vydrží v domácnosti.

Kód: DRGA0551
Dřevěná deska s miskami 2
600 Kč

Krásná dřevěná deska z ořechového dřeva, nejen na krájení masa, ovoce a zeleniny. Může sloužit k servírování masa, sýrů, klobásek. Navíc zde můžete, přidat misku na omáčku, okurky cibulky apod. Má elegantní design, který nebude mít každý. Dřevěnou desku můžete využívat i jako dekoraci na stůl. Deska má krásné zabarvení s přirozenou kůrou, tudíž bude ozdobou každého stolu.

Kód: DRGA0119C
Nahoru
Další produkty