Poháry a korbely

6 položek celkem

Cena

200640
1200640

Značky

Položek k zobrazení: 6
Dřevěná korbel s uchem
200 Kč

Krásný jedinečný dárek pro tatínka, dědečka nebo přítele. Unikátní ručně vyrobený kalíšek na alkohol, který oceníte nejen doma ale také na chalupě.

Kód: DRGA0621A
2a
490 Kč

Korbel je tradiční a stylová nádoba, která přidává šmrnc každé příležitosti. Vyrobený z dubového dřeva je vyráběný ručně za využití tradičních truhlářských metod. Originální vzhled a kvalita dělají z korbelu ideální dárek. Korbel není určen k pití, ale má pouze dekorativní funkci. 

Kód: XVO127
1a
490 Kč

Korbel je tradiční a stylová nádoba, která přidává šmrnc každé příležitosti. Vyrobený z dubového dřeva s víkem je vyráběný ručně za využití tradičních truhlářských metod. Originální vzhled a kvalita dělají z korbelu ideální dárek. Korbel není určen k pití, ale má pouze dekorativní funkci. Skvěle vám poslouží jako zajímavý doplněk.

Kód: XVO129
3a
590 Kč

Korbel  je tradiční a stylová nádoba, která přidává šmrnc každé příležitosti. Vyrobený z kvalitního dřeva. Je také skvělým dárkem popř., jako dekorace. Korbel není určen k pití, ale má pouze dekorativní funkci. Skvěle vám poslouží jako zajímavý doplněk, nádoba na tužky ..

Kód: XVO128
KOrbel na pivo 1
640 Kč

Krásný jedinečný dárek pro tatínka, dědečka nebo přítele. Unikátní ručně vyrobený korbel na pivo, který oceníte nejen doma ale také na chalupě. Je také skvělým dárkem. Vhodné na pití piva nebo jakéhokoliv nápoje. Jedná se o naprosto stylový kousek, který je propracován k dokonalosti především tím, že obsahuje nerezovou vložku, díky které vám v něm žádný nápoj nezteplá ani v nejparnějším létě. Půllitr je kvalitně opracován a naimpregnován.

 Barevné variace a odstíny se mohou mírně lišit.

 

Kód: DRGA0620
Dřevěný korbel tmavě hnědý
640 Kč

Krásný jedinečný dárek pro tatínka, dědečka nebo přítele. Unikátní ručně vyrobený korbel na pivo, který oceníte nejen doma ale také na chalupě. Je také skvělým dárkem. Jedná se o naprosto stylový kousek, který je propracován k dokonalosti především tím, že obsahuje nerezovou vložku, díky které vám v něm žádný nápoj nezteplá ani v nejparnějším létě.

Vhodné na pití piva, limonád, co kdo preferuje.

 

 

Kód: DRGA0621