Dřevěné misky

27 položek celkem

Cena

209590
1209590

Značky

Položek k zobrazení: 27
Dřevotéka Miska BOWL 12 cm ICON
209 Kč
Do této menší misky se vlezou chipsy, oříšky, sušené nebo i čerstvé ovoce, nakrájený sýr či jiné dobroty.
 Miska je ošetřená olejem, proto se nemusíte bát, že by se po kontaktu s jídlem zničila. 
Kromě toho, že dřevěné nádobí vypadá skvěle a neokoukaně, je také ekologické, snadné na údržbu a vydrží s vámi do té doby, než je spálíte.
Kód: XVO186
Dřevotéka Miska BOWL 14 cm ICON
249 Kč
Do této menší misky se vlezou chipsy, oříšky, sušené nebo i čerstvé ovoce, nakrájený sýr či jiné dobroty.
Miska je ošetřená olejem, proto se nemusíte bát, že by se po kontaktu s jídlem zničila. Miska není vhodná pro horké pokrmy, nevkládejte ji do mikrovlnné trouby ani myčky, mohlo by dojít k jejímu poškození.
Kromě toho, že dřevěné nádobí vypadá skvěle a neokoukaně, je také ekologické, snadné na údržbu a vydrží s vámi do té doby, než je spálíte.
Kód: XVO187
Dřevotéka Miska BOWL 16 cm WEB 1
259 Kč

Do této menší misky se vlezou chipsy, oříšky, sušené nebo i čerstvé ovoce, nakrájený sýr či jiné dobroty. Miska je ošetřená olejem, proto se nemusíte bát, že by se po kontaktu s jídlem zničila. Miska není vhodná pro horké pokrmy, nevkládejte ji do mikrovlnné trouby ani myčky, mohlo by dojít k jejímu poškození. Kromě toho, že dřevěné nádobí vypadá skvěle a neokoukaně, je také ekologické, snadné na údržbu a vydrží s vámi do té doby, než je spálíte.

Kód: XVO188
Dřevotéka Miska BOWL 18 cm ICON
269 Kč

Do této menší misky se vlezou chipsy, oříšky, sušené nebo i čerstvé ovoce, nakrájený sýr či jiné dobroty. Miska je ošetřená olejem, proto se nemusíte bát, že by se po kontaktu s jídlem zničila. Miska není vhodná pro horké pokrmy, nevkládejte ji do mikrovlnné trouby ani myčky, mohlo by dojít k jejímu poškození. Kromě toho, že dřevěné nádobí vypadá skvěle a neokoukaně, je také ekologické, snadné na údržbu a vydrží s vámi do té doby, než je spálíte

Kód: XVO189
Dřevotéka Miska BOWL 20 cm ICON
310 Kč

Do této menší misky se vlezou chipsy, oříšky, sušené nebo i čerstvé ovoce, nakrájený sýr či jiné dobroty. Miska je ošetřená olejem, proto se nemusíte bát, že by se po kontaktu s jídlem zničila. Miska není vhodná pro horké pokrmy, nevkládejte ji do mikrovlnné trouby ani myčky, mohlo by dojít k jejímu poškození. Kromě toho, že dřevěné nádobí vypadá skvěle a neokoukaně, je také ekologické a snadné na údržbu.

Kód: XVO190
dřevěná miska 27cm náhled
350 Kč

Velká salátová mísa vyrobená z prémiového buku, hravě postačí například k rodinnému servírování. Se svými úctyhodnými rozměry 27 x 10 cm snadno pohostíte přátelé, rodinu během oslav, ale bude také nádhernou dekorací na vašem stole, když jí zrovna nevyužíváte.

 

Doporučujeme příležitostně jednou za měsíc povrch misky znovu ošetřit např. olivovým olejem.

Kód: KVMBH27
Dřevotéka Miska BOWL 22 cm WEB 1
Miska buk-22 cm Miska buk-22 cm
Momentálně nedostupné
369 Kč

Do této menší misky se vlezou chipsy, oříšky, sušené nebo i čerstvé ovoce, nakrájený sýr či jiné dobroty. Miska je ošetřená olejem, proto se nemusíte bát, že by se po kontaktu s jídlem zničila. Miska není vhodná pro horké pokrmy, nevkládejte ji do mikrovlnné trouby ani myčky, mohlo by dojít k jejímu poškození. Kromě toho, že dřevěné nádobí vypadá skvěle a neokoukaně, je také ekologické, snadné na údržbu.

Kód: XVO191
dřevěná miska 27cm spodní strana
380 Kč

Nádherná, tenkostěnná mísa je ručně vyráběná z prémiového pařeného buku, která vám zpříjemní a povznese servírování snídaňových cereálií, salátů, ovoce na úplně jinou úroveň. Poslouží i jako dokonalá, přírodní dekorace. Miska je zdravotně nezávadná, určena k okamžitému používání. 


Doporučujeme příležitostně jednou za měsíc povrch misky znovu ošetřit např. olivovým olejem.

Kód: KVMBH22
Dřevěná miska OŘECH
390 Kč

Krásně zpracovaná dřevěná miska ve tvaru ořechu, nesmí chybět na žádném stole. Můžete využít jako misku na oříšky, popř. jako dekorační misku na svíčku. , každý co chce.

Krásně ručně vyrobená miska, je elegantní dárek pro Vaše blízké. Misku můžete použít i jako talířek pro Vaše nejmenší.

Kód: DRGA0614
Dřevěná miska Hruška
390 Kč

Krásně zpracovaná dřevěná miska ve tvaru hrušky, nesmí chybět na žádném stole. Můžete využít jako misku na oříšky, popř. jako dekorační misku na svíčku. , každý co chce.

Krásně ručně vyrobená miska, je elegantní dárek pro Vaše blízké. Misku můžete použít i jako talířek pro Vaše nejmenší.

 

Kód: DRGA0612
Dřevěná miska jablko
390 Kč

Krásně zpracovaná dřevěná deska jablko, nesmí chybět na žádném stole. Můžete využít jako misku na oříšky , popř. jako dekorační misku na svíčku. , každý co chce. Krásně ručně vyrobená miska, je elegantní dárek pro Vaše blízké. Misku můžete použít i jako talířek pro Vaše nejmenší.

Kód: DRGA0610
Jablko velké Kód: 5119
Nahoru
Další produkty