Společenské hry, šachy

6 položek celkem

Cena

7901690
17901690

Značky

Položek k zobrazení: 6
dřevěné šachy
790 Kč

Objevte kouzlo klasické deskové hry s naším exkluzivním šachovým setem o rozměrech 27 cm. Tento elegantní šachový set je perfektní pro hráče všech úrovní, od začátečníků po zkušené stratégy. Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují dlouhou životnost a estetický zážitek z každé partie.

Kód: SCH001
Dřevěné šachy malé zavřené
790 Kč

Krásně ručně vyráběné dřevěné šachy.

Kód: 4795
1a
890 Kč

Objevte kouzlo klasické deskové hry s naším exkluzivním šachovým setem o rozměrech 31 cm. Tento elegantní šachový set je perfektní pro hráče všech úrovní, od začátečníků po zkušené stratégy. Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují dlouhou životnost a estetický zážitek z každé partie.

Kód: XVO289
drevene sachy pilina
Akce
990 Kč

Ručně vyřezávaná šachovnice s detailně vypracovanými figurkami v kombinovaném provedení, je tradiční a oblíbená stolní hra.

Šachy a šachovnice jsou vyrobeny z kvalitního lípového dřeva.

Všichni tuto společenskou hru ocení pro její vzhled a detailní zpracování a stane se tak ideálním společníkem nejen na dlouhé cestování.

Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost.

Kód: SCH002
šachy s magnetem
1 190 Kč

Ručně vyřezané, krásné magnetické šachy, které oceníte hlavně během cestování. Silný magnet zaručí stabilnost figurek i během náročné jízdy třeba po D1. Téměř 30 cm velká hrací deska z lipového třeba a kvalitně zpracované figurky s 6 cm velkým králem zaručí spokojené a elegantní hraní kdykoliv si jen vzpomenete. Figurku i hrací deska je vyrobena z lípového dřeva a vnitřek krabičky je opatřen zeleným velurem pro snadné uschování vašich figurek. Celková váha je v tomto případě jen 650 gramů.

Kód: SCH003
intarzie
Novinka
1 690 Kč

Ručně vyřezané, krásné, dřevěné šachy, které jsou vyrobeny metodou intarzie, tedy ručního vkládání ořechových a javorových dýhových čtverečků do hrací desky pro jejich exkluzivní vzhled a dlouhou trvanlivost.

Tato nádherně zpracovaná hrací deska dále slouží k snadnému uschování šachových figurek po hře.

Vnitřní strana hrací desky je opatřena zeleným velurem a přesně perforovanými místy pro každou figurku, tak aby byly dokonale chráněny.  

Každá šachová figurka je ručně vyřezávaná z lípového dřeva. Spodní strana šachových figurek je opatřena kvalitním zeleným polštářkem.

Výška krále je v tomto případě 7 cm a pěšce 3,5 cm.

Kód: SCH004