Dřevotéka, Strana 7

Webová stránka značky: Dřevotéka

Cena

32490
132490
828 položek celkem
Základna na tvoření květina
29 Kč

Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage.

Kód: 4807
Základna na tvoření veká Sedmikráska
29 Kč

Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage.

Kód: 4813
Základna na tvoření velký Tulipán
29 Kč

Její jednoduchý tvar nabízí nekonečné možnosti zdobení, ať už se jedná o malování, lepení ozdob, nebo použití různých technik jako je decoupage

Kód: 4810
Dřevený andělíček křídélka
29 Kč

Dřevěná andělíček - krásná ozdoba na Vánoční stromek. Také můžete využít na zabalení Vánočních dárků. Můžete využít, jako dárek k narození dítěte. Dřevěné dekory mohou využít lidé specializující se na umění zdobení metodou DECOUPAGE. Ozdoby jsou ideální jako podklady pro malování dětí během výuky ve školkách, školách nebo doma.

Kód: DRGA0917
Dřevěný korálek 8mm
29 Kč

Krásný korálek na vytvoření dekorace popř. jako dárek pro někoho, kdo rád tvoří a vytvoří si celý náhrdelník nebo náramek.

Korálky bez otvoru mohou sloužit jako ozdoba popř. antistress

Prodáváme po 1ks.

Kód: DRGA0785
Vánoční dekorace svíčky
29 Kč

Krásná dekorace k zavěšení na Vánoční stromek nebo jako dekorace na Vánoční dárek. Nejenže potěší děti i dospělé, ale také dokonale doplní vaši vánoční výzdobu.

Kód: DRGA0898
Vánoční dekorace hvězda
29 Kč

Krásná dekorace k zavěšení na Vánoční stromek nebo jako dekorace na Vánoční dárek. Nejenže potěší děti i dospělé, ale také dokonale doplní vaši vánoční výzdobu. 

Kód: DRGA0913
Vánoční dekorace jelen
29 Kč

Hledáte kouzelnou vánoční dekoraci, která zaujme? Vánoční dekorace ve tvaru jelena je tím pravým řešením! Tyto elegantní ozdoby jsou vyrobeny ze dřevo a dodají vašemu domovu slavnostní a útulnou atmosféru. Jelen symbolizuje vánoční kouzlo a harmonii, ať už je umístěn na vánočním stromečku, krbové římse nebo jako součást svátečního stolu. Dekorace jelena jsou dostupné v různých velikostech a designech, od tradičních po moderní styly, což umožňuje snadné sladění s ostatními vánočními ozdobami.

Kód: DRGA0906
Vánoční dekorace sobové
29 Kč

Hledáte kouzelnou vánoční dekoraci, která zaujme? Vánoční dekorace ve tvaru jelena je tím pravým řešením! Tyto elegantní ozdoby jsou vyrobeny ze dřevo a dodají vašemu domovu slavnostní a útulnou atmosféru. Jelen symbolizuje vánoční kouzlo a harmonii, ať už je umístěn na vánočním stromečku, krbové římse nebo jako součást svátečního stolu. Dekorace jelena jsou dostupné v různých velikostech a designech, od tradičních po moderní styly, což umožňuje snadné sladění s ostatními vánočními ozdobami.

Kód: DRGA0897
Vánoční dekorace rukavice
29 Kč

Hledáte ideální vánoční dekoraci, která dodá vašemu domovu šmrnc? Vánoční dekorace ve tvaru rukavice je tou pravou volbou. Rukavici můžete krásně vymalovat, nebo přiložit k Vánočnímu dárku, jako pozornost pro své okolí. Tuto dekoraci potěší hlavně dětskou část rodiny, která si může rukavici vybarvit nebo jakkoliv jinak ozdobit. 

Kód: DRGA0903
Vánoční dekorace sob velký
29 Kč

Hledáte kouzelnou vánoční dekoraci, která zaujme? Vánoční dekorace ve tvaru jelena/ soba je tím pravým řešením! Tyto elegantní ozdoby jsou vyrobeny ze dřevo a dodají vašemu domovu slavnostní a útulnou atmosféru. Jelen/sob  symbolizuje vánoční kouzlo a harmonii, ať už je umístěn na vánočním stromečku, krbové římse nebo jako součást svátečního stolu. Dekorace jelena jsou dostupné v různých velikostech a designech, od tradičních po moderní styly, což umožňuje snadné sladění s ostatními vánočními ozdobami.

Kód: DRGA0905
Vánoční dekorace vločka
29 Kč

Krásná dekorace k zavěšení na Vánoční stromek nebo jako dekorace na Vánoční dárek. Nejenže potěší děti i dospělé, ale také dokonale doplní vaši vánoční výzdobu.

Kód: DRGA0895

Stránka 7 z 69 - 828 položek celkem